1.     Pēc kāda principa darbojas gaisa aromatizētājs? Vai šāds iztvaikošanas princips ir drošs?

Gaisa aromatizētājs, kas darbojas pēc ultraskaņas principa, ūdens un eļļas pilienus pārvērš vēsā un aromātiskā miglā, kas smaržo un vienlaikus mitrina telpas. Izdalītie tvaiki ir vēsi. Tā kā ēteriskās eļļas karsēšanas laikā, tā zaudē savas īpašības, šī ēterisko eļļu iztvaicēšanas metode ir vislabākā, jo tiek izmantota aukstā tvaicēšana.

2.     Kā lietot gaisa aromatizētāju kombinācijā ar ēteriskajām eļļām?

Gaisa aromatizētaja ūdens tvertnē ielejiet ūdeni un pievienojiet tam dažus pilienus tīkamākā aromāta ēteriskās eļļas. Mēs iesakām pilināt 5-8 pilienus. Tvaicējot ēteriskās eļļas, vienmēr tiek piemērots noteikums “vairāk ir mazāk”. Jūs varat lietot gaisa aromatizētāju bez ēteriskajām eļļām, kas lieliski strādās kā gaisa mitrinātājs.

3.     Vai gaisa aromatizētājs ir jātīra?

Mēs iesakām katru reizi nomainīt ūdeni un iztīrīt ūdens tvertni, lai gaisa aromatizētājs kalpotu ilgāk.

4.     Vai gaisa aromatizētājs jonizē gaisu?

Ultraskaņas gaisa aromatizetājam nav jonizācijas funkcijas, taču iztvaicējot ēteriskās eļļas, gaiss tiek jonizēts dabiski.

5.     Vai ir droši atstāt ieslēgtu gaisa aromatizētāju naktī?

Visiem AromaAir ultraskaņas gaisa aromatizētājiem ir automātiskās izslēgšanās funkcija, un ierīce automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertnē nav pietiekami daudz ūdens. Tāpēc gaisa aromatizētājus var droši atstāt ieslēgtus arī naktī. Šī funkcija ir jo īpaši aktuāla slimošanas laikā.

6.     Kāda izmēra telpām ir piemērots gaisa aromatizētājs? Cik ml ir ūdens tvertne? Cik ml tiek iztvaicēts stundā?

Visi aromaAir iztvaicētāji ir paredzēti telpām līdz 40m2. Ūdens tvertnes tilpums - 100 ml vai 300 ml. Iztvaicētājs iztvaiko no 10 ml līdz 30 ml stundā, atkarībā no Jūsu gaisa aromatizētāja ūdens tvirtnes tilpuma.

7.     Vai tvaikošanai var izmantot krāna ūdeni?

Ja ūdens nav kaļķains, varat izmantot krāna ūdeni. Kaļķaina ūdens dēļ var ātri apkaļķoties ultraskaņas plāksnīte, un gaisa aromatizētājs var sabojāties. Ja Jūsu mājas ir kaļķains ūdens, iesakām lietot destilētu vai vārītu ūdeni.

8.     Vai apkārt gaisa aromatizētājam nemēdz būt mitrs no iztvaicētā ūdens?

Iztvaicēti ūdens tvaiki paceļas uz augšu un smalki izkliedējas gaisā, tāpēc mitrums apkārt gaisa aromatizētajam var būt ļoti minimāls vai tā var nebūt vispār.

9.     Augsts mitruma līmenis mājās - vai lietojot gaisa aromatizētāju, tas nepaaugstināsies vēl vairāk?

Ultraskaņas gaisa aromatizētāji ir paredzēti ēterisko eļļu iztvaikošanai, tāpēc lielākas telpas tiek mitrinātas ļoti minimāli. Lietojot gaisa aromatizētāju nelielā telpā, ~10-15m2, tas var kalpot arī kā mitrinātājs.