Mūsu datu aizsardzības politika īsumā

Jūsu personas dati, kas tiek ievākti pasūtījuma laikā, nekad un nekādā veidā netiks izmantoti ļaunprātīgi.

Jūsu kontaktinformācija un personas dati nekad netiks izpausti trešajām pusēm. Personas dati var tiek izpausti trešajām personām tikai likumā noteiktajā kārtībā.

Jums netiks sūtītas e-pasta vēstules, kuras Jūs neesat apstiprinājis vai pieprasījis (izņemot svarīgas pirkumu e-pasta vēstules, kā mūsu klientam).

Ikvienā e-pasta vēstulē Jums tiek piedāvāta iespēja vienkārši un ātri atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas.

Personīgo datu savākšana un apstrāde

Personīgie dati ir informācija, kas Jūs identificē, t.i., Jūsu vārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. Aromaair.lv  neievāc Jūsu personīgos datus, izņemot gadījumus, kad Jūs to atļaujat, t.i., veicot pasūtījumu un piesakoties saņemt jaunumus.

Personīgo datu izmantošana un izpaušana

Aromaair.lv   izmantos Jūsu personīgos datus tikai portāla rediģēšanas tehniskajiem nolūkiem, lai sniegtu Jums pieeju īpašai informācijai, vai arī, lai uzturētu ar Jums sakarus. Aromaair.lv  nav tiesību izpaust informāciju trešajām pusēm. Aromaair.lv  darbinieki apņemas cienīt Jūsu datu konfidencialitāti un pakļauties konfidencialitates neizpaušanas līgumam (KNL).

Izvēles brīvība

Jums dota iespēja kontrolēt visu personīgo informāciju, ko esat snieguši aromaair.lv. Ja Jūs nolemjat neizpaust savus personas datus Aromaair.lv , lūdzam ņemt vērā, ka var rasties tehniskas problēmas un Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot internetveikala funkcijas. Lietotāji, kuri atsakās saņemt ziņas, var atteikties no šāda veida saziņas, rakstot mums uz info@aromaair.lv. Ja Jūsu personiskā informācija ir mainījusies (piemēram, pasta indekss, e-pasta adrese, pasta adrese vai tālruņa numurs), lūdzu, atjaunojiet savus personas datus savā lietotāja profilā.

Automātiski nodotā informācija (nav personīga)

Atverot Aromaair.lv  mājas lapu (www.aromaair.lv), automātiski tiek nodota informācija, kas nav personīga (lietotā Interneta pārlūkošanas programma, apmeklējumu skaits, vidējais mājas lapā pavadītais laiks, apskatītās lapas). Šo informāciju izmanto, lai izvērtētu mūsu mājas lapas efektivitāti, kā arī uzlabotu tās saturu un funkcionalitāti. Šie dati netiek izmantoti citos nolūkos vai izpausti trešajām pusēm.

Cookies

Sīkdatnes ir nelieli faili, kas tiek īslaicīgi saglabāti Jūsu datora cietaja diskā, ļaujot mūsu portālam atpazīt Jūsu datoru, kad Jūs apmeklēsiet Aromaair.lv  mājas lapu nākamajā reizē. AromaAir.lv izmanto sīkdatnes, lai ievāktu informāciju par mūsu mājas lapas izmantošanu.